top of page

Spoznajme sa

Chudnutie nie je o motivácii. Je to o návykoch.

Za posledných 20 rokov som si prešla kolotočom diét. Keď moja váha dosiahla mnou zadefinovaný horný limit 70 kilogramov, rozhodla som sa, že toto je konečná a idem schudnúť raz a navždy. Nevedela som, ktorú diétu si vybrať tentokrát. Vyskúšala som už takmer všetko.

Všetky nutričné poradkyne boli veľmi milé, aj som schudla! No ani jedna diéta mi nepomohla schudnúť natrvalo. Z nejakého dôvodu som po dlhšom čase opäť pribrala. 

Pomyslela som si: „Ja neviem čo budem robiť, ale musí existovať cesta." Preto som sa rozhodla porozumieť teórii chudnutia a udržania si váhy a zároveň porozumieť praxi - prečo diéty dlhodobo nefungujú a my opäť skĺzneme do našich zlozvykov jedenia a znovu priberieme. 

Rozhodla som sa naučiť sa schudnúť. Žiaden jedálniček na mieru, žiadne počítanie kalórií ani špeciálne proteínové tyčinky, či pitie detoxikačných nápojov. 

36611400-14b0-45f6-aae4-6a956ba06a00.jpeg
WhatsApp Image 2023-11-20 at 11.01.05 (2).jpeg

Pustila som sa do štúdia a chcela som pochopiť prečo môj mozog sabotuje moje úsilie, prečo sa naspäť vrátim k vyššej váhe.

A dnes, keď už viem ako na to, pomáham dámam s podobným osudom. Vďaka niekoľkým jednoduchých zmenám môžete na mne vidieť, čo sa stane. Schudla som 10 kíl. Držím si pekne mojich krásnych 61 kg, tuk pod 20% a som happy. 

Zároveň vášnivo pomáham iným ženám, aby boli zdravé a vedeli ako sa dá schudnúť i v strednom veku.

A milujem túto prácu, pretože na každom jednom kroku som sa naučila niečo o ženskom tele, o tom, čo fungovalo a čo nie. Neuveríte, ide o 3 veľmi jednoduché veci:

  • Žiadne zakazovanie si jedla 

  • Pomalá, postupná zmena návykov 

  • Zmena mysle pred zmenou tela

To je dôvod, prečo som sa stala certifikovanou Health Coach v U.S. a  Life Coach na SK.

Chcem sa s vami podeliť o jednoduché návyky a prácu s myslením, ktoré mi pomohli schudnúť, udržať si ju a milovať život. Môžem vám pomôcť cítiť sa rovnako. 

bottom of page