top of page
"ŽIVOT, Z KTORÉHO SA TEŠÍME, ŽE ŽIJEME KAŽDÝ DEŇ.
SME HRDÉ NA TO, ČO VIDÍME V ZRKADLE"

Martina

Miroslava ma inšpirovala, aby som začala s prerušovaným pôstom, previedla ma celým procesom a postupne som schudla 9 kíl. Odkedy praktizujem fasting, mám lepší spánok a oveľa viac energie.

Denisa

Mala som problém udržať chuť na jedlo (aj udržať si váhu) pod kontrolou. Až počas koučing sChudnutia som pochopila, koľkokrát používam jedlo alebo pohár vína ako relax, či odmenu. A hlavne, keď som unavená prišla z práce, čakala ma moja rodina, domácnosť a ja som chcela všetko zvládnuť. Mirka mi vysvetlila o čom je zmena mysle keď chcem sChudnúť a zároveň si váhu udržať. Odporúčam každej žene.

Katka

Mirka bola základnou súčasťou mojej cesty prerušovaným pôstom. Nielen, že ma inšpirovala svojím vlastným úspechom, poskytla mi základné koncepty, nasmerovala ma k dôležitým zdrojom a povzbudila ma, keď som nevedela ako ďalej.

"ŽENY VŠETKÝCH VEĽKOSTÍ A VEKU MÔŽU VŽDY SCHUDNÚŤ"

Pink Sofa

Michaela

Nevedela som si predstaviť aké by to bolo mať o 8 kilogramov menej. Môžem iba potvrdiť, že je to možné a stačí tak málo. Počas koučingu schudnutia som sa v prvom rade zamerala na zmenu mojich návykov a to pri dvoch deťoch nebolo úplne jednoduché.  Najväčším objavom bolo pre mňa plánovanie si jedla - akého chcem! a aký veľký efekt to dokáže pri chudnutí priniesť.

Vysoko si cením individuálny prístup a časovú flexibilitu pani Miroslavy.

SPOKOJNÉ KLIENTKY: Testimonials
"ZASLÚŽIME SI VIAC AKO LEN SĽUBY SCHUDNUTIA"
Blue Sofa

Barbora

PXL_20210105_124706581-COLLAGE.jpg
PXL_20210105_124658564-COLLAGE(1) (1).jpg

"KOUČING CHUDNUTIA s Mirkou bol pre mňa obrovským prínosom. Prišla som na to, ako vnímať svoje telo, získala som prehľad o tom, ako sa mám stravovať. Teraz, keď počúvam svoje telo viem, kedy mám jesť, kedy je ten najlepší čas, čo je pre mňa najlepšie a ako to je pre mňa vyhovujúce. Nehladujem! Jem, kedy som naozaj hladná.
Mirka ma obohatila o mnohé poznatky, ktoré som predtým tušila, ale nikdy som ich nemala úplne skompletizované ani naštudované. Bola pre mňa veľkou psychickou oporou v časoch, keď som váhala, či mám pokračovať. Bola mi obrovskou oporou pri zotrvaní v ceste za mojou vysnívanou hmotnosťou a zdravým životným štýlom. Vždy ma vedela správne nasmerovať a uistiť ma v tom, čo v živote chcem mať a v čom chcem zotrvať a naopak, čo potrebujem zo svojho života vylúčiť aby som bola taká aká skutočne chcem byť.
Naučila som sa čo je dobré pre moje telo a úplne s ľahkosťou to implementovala do svojho života, keďže to prišlo s postupnou premenou svojho zmýšľania."

bottom of page