top of page

VYBERTE SI VAŠU ZMENU

IMG_9410.JPG

S čím vám viem ako KOUČ sCHUDNUTIA pomôcť?

Posuňte svoje zdravie na vyššiu úroveň!

Trápi vás tých pár kíl navyše, širší pás, väčšie stehná, chcete schudnúť, ale motivácia slabne a VY neviete ako na to?

Pomáham klientkám zbaviť sa zlozvykov,  zaviesť do života ZDRAVÉ NÁVYKY a zaviesť tak zmenu životného štýlu na zlepšenie vášho  zdravia NATRVALO. POZOR - žiadne jedálničky! Len zopár základných zdravých návykov.

Skúsite to ?

21 DŇOVÝ PROGRAM

NAŠTARTUJ SA!

Uži si 21 dní s úsmevom!

V tomto 21-dňovom programe sa naučíš, aké zdravé návyky sú užitočné pre ženy po 40tke a  ako sa dá nastaviť dlhodobý zdravý životný štýl. Skvelý program pre dámy, ktoré chcú zisťiť čo všetko sa dá dosiahnuť za 21 dní jednoduchými zmenami.

 

Počet miest je limitovaný, program  prebieha v uzatvorenej súkromnej skupine.

Čo dostaneš:

 • 21x denná výzva pre Tvoju myseľ, stravu a telo!

 • 3x tipy na recepty na zdravý nedeľný rodinný obed

 • tipy cvikov na efektívne spaľovanie tukov

 • radosť zo samej seba po 21 dňoch!

93,- EUR

CHUDNI HLAVOU

10 TÝŽDŇOVÝ PROGRAM

Budovanie si zdravých návykov,pretože chudnutie je v prvom rade v hlave. Spoznajte svoje NÁVYKY, ZLOZVYKY a cestu ako ich nastaviť TAK, aby vám pomáhali žiť zdravý lifestyle odteraz, a už navždy!

Čo dostanete:

 • úvodný rozhovor, screening, nastavenie plánu stretnutí

 • 10x 60min koučing online/osobne, ktorý zahŕňa základné témy, edukáciu a nastavovanie zdravých návykov v oblasti zdravého životného štýlu

 • základy intermittent fasting I prerušované hladovanie

 • budeme sa venovať emočnému jedeniu

 • ako zvládnuť oslavy, sviatky, párty, dovolenky

 • nastavenie plánu udržania si váhy

 • témy podľa potrieb klientky

 • nástroje a pomôcky pri vytváraní si zdravých návykov

250,- EUR x 3 MESIACE

1/1 KOUČING

V rámci koučovania života a zdravia poskytujem svojim klientom vedenie a podporu, ktorú potrebujú. Individuálny koučing je skvelá voľba pre každého, bez ohľadu na to, či pracuje s koučovacím profesionálom prvýkrát alebo je skúseným veteránom. Naplánuj si 60 min schôdzku so mnou ešte dnes a poďme ti pomôcť.

130,- EUR

UDRŽIAVACÍ PROGRAM /SKUPINOVÝ PROGRAM

PROGRAM UDRŽIAVAČKA znamená prekonávanie prekážok spoločne alebo dokonca učenie sa a inšpirácia od iných žien. Program je určený pre dámy, ktoré absolvovali program CHUDNI HLAVOU.

Tento mesačný balík prináša možnosť patriť do uzavretej komunity žien, ktoré majú spoločné témy, otázky a chcú aj naďalej zostať v kontakte v našom "klube". Koučing je vedený raz týždenne v uzavretej skupine buď online alebo osobne.

18,- EUR /MESAČNE

koučing SCHUDNI: Packages & Rates

ZMENA MYSLE PRED ZMENOU TELA
(brain change before body change)

Budujeme si zdravé zvyky.  Len tie, ktoré vám vyhovujú a chcete ich vo svojom živote nadlho. (žiadne zakázané potraviny)

Mojím cieľom nie je diagnostikovať chorobu, liečiť chorobu, ponúkať lekársku pomoc, hodnotiť výživové potreby alebo vytvárať prispôsobený výživový plán, ktorý pomáha zmierňovať príznaky choroby.

 

Tento koučing nie je o žiadnej diéte. Pretože diéty dlhodobo nefungujú! Koľko diét ste už vyskúšali vy? aha! Ste toho živým príkladom! Verte mi mi, aj ja.  Preto som sa rozhodla porozumieť teórii chudnutia a udržania si váhy a zároveň porozumieť praxi - prečo diéty dlhodobo nefungujú a my opäť skĺzneme do našich zlozvykov jedenia a priberieme.

 

Na koučingu so mnou zistíte, že tajomstvom zdravého životného štýlu nie je o to, čo jeme,  ale to, ako romýšľame nad jedlom, ako pracuje náš mozog, aký vzťah sme si vytvorili k jedlu a aké sme si vytvorili zvyky.

 

Ak máte záujem zmeniť svoje myslenie smerom k jedlu, ste na správnej adrese. New Lifestyle. Je čas pristupovať k strave z úplne nového pohľadu, pretože povedzme si pravdu, nikdy nejde iba o stravu. Dôležitú úlohu zohrávajú emočné problémy, ako je sebaprijatie, úroveň stresu, strach, nedostatok spánku, smútok a mnoho ďalších.

Neexistuje univerzálny prístup  pre všetkých a počítanie kalórií v rôznych aplikáciách, sledovanie najnovších stravovacích trendov, kontrola porcií a náročné pravidlá stravovania, to nefunguje!

Mojím jediným cieľom je viesť vás k zdravému a dlhodobému Lifestyle, naučiť vás, ako žiť intuitívnejšie a budovať metabolickú flexibilitu, aby ste mohli prosperovať a už nikdy viac nemuseli držať diétu. 

 

Ponúkam individuálny alebo online koučing pre maximálnu flexibilitu, ktorá je dôležitá, keď bojujete o svoje budúce zdravšie ja.

MÁTE OTÁZKU?

Dôležité upozornenie: neposkytujem lekársku pomoc a poskytnuté informácie nenahrádzajú rady lekárov.

koučing SCHUDNI: About Me
koučing SCHUDNI: Contact

úspešne odoslané

bottom of page